top of page

TUSIEBIEGA
TWÓJ BIEGOWY OPERATOR

Tusiebiega to przestrzeń, w której jako biegacze pracujemy dla biegaczy i środowiska ultra. Organizujemy jakościowe biegi, spotkania, obozy, które są głębokim doświadczeniem na pograniczu sportu i rozwoju osobistego. Na tej stronie możesz dołączyć do któregoś z naszych biegów, obozów, zainspirować się wyjątkowymi trasami, dołączyć na etapówkę lub umówić się na logistyczne wsparcie niezbędne podczas Twojego przedsięwzięcia. 

Adam

ORGANIZACJA WYDARZEŃ

Słucham biegaczy i przerabiam ich potrzeby w konkretne wydarzenia biegowe. Dla mnie liczy się znajdowanie wyjątkowych miejsc i tras. Tak jest na przykład z Turnickim. Magia tego miejsca zmienia bieg w niesamowitą rozwojową przygodę. Obecnie robię też własny projekt biegowy - jest nim Korona Ultra PL - solo i self-supported.

  • Facebook
  • Instagram
IMG_3599.jpg

Kasia

TRASY I ORGANIZACJA

Wprowadza do zespołu rozsądek, równowagę i spokój. Jest silnym fundamentem i gwarancją bezpieczeństwa. Dobrze rozumie potrzeby biegaczy. Ma najwyższy poziom motywacji - sama często stoi na podium. Jest cierpliwa i dokładna. Zależy jej na jakości. Wnosi bardzo dużo do projektu UTR. 

  • Facebook
  • Instagram
_DSF0368.jpg

Anna

JOGINKA / WEGANKA

Kiedy usłyszysz ciepły i spokojny głos Ani, zrozumiesz, że kilkanaście lat praktykowania jogi, to ogromna siła. Ania potrafi się nią dzielić i prowadzi niesamowite zajęcia i obozy. Jej najważniejsze kierunki to viniasa, yin joga i joga dla kręgosłupa. Jeśli nie jest na macie, to znaczy, że biega w górach albo spaceruje ze swoją psiną Bindi.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
IMG_6962_Original.jpeg

Macias

PUNKTY ODŻYWCZE / ZNAKOWANIE TRAS

Maciek to energiczny i optymistyczny człowiek, dzięki któremu trudne zadania stają się po prostu ciekawym wyzwaniem. Samodzielny i zmotywowany, ogarnia tematy techniczne w najtrudniejszych warunkach tras i punktów odżywczych. Jednocześnie nakręca cały zespół swoim poczuciem humoru i barwną osobowością. 

  • Facebook
  • Instagram
Macias.JPG

Artur

LUDZIE i LOGISTYKA

Jeśli zobaczycie go na trasie, to raczej pracującego na punkcie odżywczym. Wspiera wydarzenia Tusiebiega od strony technicznej, logistycznej i dostarcza pracowników. 
Na codzień robi to samo dla wielkich firm, jako szef outsourcingu w EWL.

  • LinkedIn
image001.png

Co robimy

1

BIEGI JAKOŚCIOWE

Biegi, które integrują sportowe emocje i istotne społecznie projekty. Zazwyczaj biegi te odbywają się również w wyjątkowych miejscach. Rozumiemy, że jako biegacze mamy wpływ na świat i ludzi.
Za tymi biegami stoją inspirujące historie i idee.
A przede wszystkim
wspaniali ludzie. 

2

ETAPÓWKI

Pomysł na te biegi wziął się
z potrzeby długiego przebywania na trasie. Czasem biegną trzy
lub cztery osoby, ale łączy je jedna myśl: pokonać wyjątkowy szlak od początku do końca. Śpimy w różnych miejscach, w górach i w ustalonych wcześniej etapach pokonujemy trasę w jednej
z trzech formuł supportu,
którą wybierzemy

3

MOBILNY SUPPORT

Możesz umówić się z nami na dedykowany support, oparty na mobilnym wsparciu, które pojawi się w umówionych miejscach
trasy z Twoim p
rzepakiem, 
ustalonym wcześniej wyżywieniem
czy możliwością drzemki.
A jeśli potrzeba również przyjedziemy z fizjo.
Będziemy Cię wspierać na trasie w ustalonym wcześniej zakresie.

BIEGACZE

Biegacze to wyjątkowi ludzie.
Często bardzo samodzielni i niezależni.
Z ogromną determinacją i wiedzą
o górskich trasach, treningu, sprzęcie i pokonywaniu trudności. Uwielbiamy brać udział w zorganizowanych biegach, czuć energię ludzi i trasy. Jako najlepszy support często wybieramy swoich najbliższych. 

Jest wśród nas również wiele osób, które dopiero zaczynają, przenoszą się z asfaltu na trail, szukają biegowej inspiracji, pomysłu na ciekawe górskie wyzwanie, niekoniecznie związane z dużym biegiem liniowym. Niektórzy nie mają kogo poprosić o support
lub po prostu chcą poznać innych biegaczy i wspólnie
z nimi pokonać którąś z kultowych tras lub jakieś szczególne biegowe wyzwanie. 

Tusiebiega to przestrzeń, która jest otwarta, oparta na współpracy, inspiracji. Możesz tu znaleźć ciekawą trasę, zapisać się na ciekawe biegowe wydarzenia lub umówić na mobilny support i ogarnięcie biegowej logistyki podczas wyzwań typu MSB, GSB, GSS, B7S.

Bieganie na zewnątrz
bottom of page