top of page

sob., 06 maj

|

Truskaw

BLACK HAT RUN KAMPINOS

Black Hat Run w Puszczy Kampinoskiej to już tradycja. Towarzyska i pełna energii przestrzeń patronów i sympatyków podcastu Black Hat Ultra i wszystkich, którzy chcą dołączyć. Proponujemy trzy trasy, pyszne jedzenie i dużo ciekawych rozmów. Zabierzcie własny kubek i sztuciec :)

Rejestracja zamknięta - osiągnięto limit uczestników wyznaczony przez KPN
Zobacz inne wydarzenia
BLACK HAT RUN KAMPINOS
BLACK HAT RUN KAMPINOS

Czas i lokalizacja

06 maj 2023, 09:00 – 14:00

Truskaw, Truskaw, Poland

O wydarzeniu

Tworząc kilka lat temu podcast Black Hat Ultra Kamil Dąbkowski puścił w świat energię, która wróciła do niego w postaci wyjątkowo aktywnej i twórczej społeczności. Wciągające historie biegaczy, rozmowy o motywacji, treningu i życiu ultrasów sprawiły, że wiele osób chciało być częścią tego wszystkiego. Ale przede wszystkim chcieliśmy razem biegać!

Zapraszamy na kolejny bieg organizowany w Puszczy Kampinoskiej pod Warszawą. Kampinoski Park Narodowy udzielił nam zgody na skorzystanie z Polany Truskaw. Po przyjeździe wypatrujcie czarnego namiotu, w którym będzie się krzątał Black Hat Team. Trasy będą startować co pełną godzinę o 9:00 (38km), o 10:00 (25km) i o 11:00 (15km). Na trasie 38 km będzie dodatkowy punkt z napojami, ustawimy go na 18 kilometrze trasy - przy Muzeum Palmiry. 

Cel biegu: wspólne spędzenie czasu, wymiana doświadczeń, trening, wzajemna inspiracja.

Zasady: bieg jest nieodpłatny, spożywamy wspólnie przygotowane posiłki, na trasie każdy bierze odpowiedzialność za siebie.

Wyzwania: trasy poprowadzono szlakami turystycznymi, nie mają one dodatkowych oznaczeń, biegniemy w grupach, każdy musi być przygotowany na przetrwanie w lesie bez zasięgu. 

Trasy poprowadzone są pętlami. Wszystkie trzy dystanse startują szlakiem czarnym - prowadzi on uroczyskiem Niepust na granicy rezerwatu Cyganka. Trasa leci przez przepiękny las i momentami poprowadzona jest po drewnianych pomostach nad torfowiskami i strugą. Na miejscu będziemy mieli mapki, które można wziąć na drogę. Udostępniamy również tracki do zegarka. Każda z tras będzie miała nawigatora. Prosimy o zapoznanie się z trasą, zasadami biegu i używanie tracka oraz trzymanie się nawigatora grupy. 

Harmonogram


  • 4 godziny

    Start trasy 38 km


  • 3 godziny

    Start trasy 25 km

Jeszcze 3 dostępnych elementów

Udostępnij to wydarzenie

Lokalizacja
bottom of page