top of page

sob., 04 mar

|

Stara Dąbrowa

BLACK HAT RUN KAMPINOS

Black Hat Ultra nikomu nie trzeba przedstawiać. To nie tylko wyjątkowy podcast, ale również aktywna społeczność. Biegi Black Hat Run odbywają się w różnych miejscach Polski, często z inicjatywy słuchaczy i patronów podcastu. Tym razem zapraszamy Was na kolejny piąty bieg w Puszczy Kampinoskiej.

Osiągnięto dopuszczony przez KPN limit uczestników. Rejestracja jest zamknięta.
Zobacz inne wydarzenia
BLACK HAT RUN KAMPINOS
BLACK HAT RUN KAMPINOS

Czas i lokalizacja

04 mar 2023, 10:00

Stara Dąbrowa, Stara Dąbrowa, Polska

O wydarzeniu

Kampinoski Park Narodowy, zlokalizowany po zachodniej stronie Warszawy słynie z unikalnych rezerwatów i wspaniałych szlaków.  Z punktu widzenia biegacza warto wiedzieć jedno, że trasy w Kampinosie, choć nie mają rewelacyjnych przewyższeń, są niesamowite ze względu na przepiękną Puszczę. Bliskość przyrody w takim wydaniu sprawia, że nie czujesz kilometrów. Dlatego trasy po 20-30 km wchodzą jak złoto i czujesz się po nich rewelacyjnie. 

Ta edycja biegu odbędzie się w zachodniej części Puszczy Kampinoskiej. Trzeba będzie podjechać kawałek dalej od Warszawy, ale za to las w tych rejonach jest najwspanialszą nagrodą. Trasy wiodą przez przepiękne rezerwaty Biela i Wilków, ale przede wszystkim pobiegniemy na słynny Szczebel Kampinosu. 

Bieg odbędzie się na trzech trasach, które startują o różnych godzinach, ale kończą razem po to, żeby wspólnie cieszyć się tym, co po bieganiu najlepsze, czyli pysznym szamaniem. Black Hat Run jest pod tym względem wyjątkowy, niby się nie umawiamy, ale każdy przynosi coś dobrego i robi się z tego czyste szaleństwo! Pączki, ciasta, zawijańce, tortille, a teraz Kamil skończył kurs baristy!

Co trzeba zrobić: wybierz trasę, zapamiętaj godzinę startu, bądź punktualnie. Nie ma opłaty. Spotykamy sie na parkingu leśnym w Starej Dąbrowie, koło Ośrodka ZHP. 

Udostępnij to wydarzenie

Lokalizacja
bottom of page