top of page

czw., 07 gru

|

Rybotycze

OBÓZ BIEGOWY UTR

ULTRA TURNICKI zaprasza na odjazdowy obóz biegowy w dzikiej przyrodzie Niewidzialnego Turnickiego Parku Narodowego. W planie wybiegania w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, spotkania z ciekawymi ludźmi, integracja, warsztaty MBTI® i MBB® oraz wiele innych atrakcji.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
OBÓZ BIEGOWY UTR
OBÓZ BIEGOWY UTR

Czas i lokalizacja

07 gru 2023, 17:00 – 10 gru 2023, 12:00

Rybotycze, 37-742 Rybotycze, Polska

O wydarzeniu

Obóz Biegowy UTR to czas integracji i rozwoju. Będziemy zajmować się trzema głównymi rzeczami:

BIEGANIEM - w zależności od poziomu zaawansowania pobiegniemy niesamowite trasy od 12 do 25km. Biegną one przez wyjątkowe krajobrazy Doliny Wiaru i wygasłe wsie, które niosą szczególne przesłanie historyczne. Chętni mogą się zapisać na bieg ultra na Twierdzy Przemyśl. 

POZNANIEM TURNICKIEGO - projektowany Turnicki Park Narodowy to miejsce o potężnej mocy. Podczas obozu będziemy rozmawiać o sile przyrody, historii tego miejsca i planowanym tutaj nowym biegu Ultra. Ludzie, którzy pracują dla Turnickiego mówią, że to miejsce oddaje po stokroć, dzięki swojemy niesamowitemu bogactwu. 

ROZWOJEM OSOBISTYM - podczas obozu będziemy mieli okazję wziąć udział w praktycznych warsztatach dotyczących Typu osobowości Junga oraz niesamowitej metody efektywności i redukcji stresu MBB, którą opracował Stanley Block. Warsztaty poprowadzą certyfikowani trenerzy. Wieczorem będziemy oglądać filmy i trochę muzykować. 

KOSZTY UDZIAŁU:

450 zł

Zapraszamy!

Harmonogram


  • 1 godzina

    Przyjazd i zakwaterowanie

    Gospodarstwo Nad Potokiem

  • 2 godziny

    Kolacja i zapoznanie

Jeszcze 23 dostępnych elementów

Udostępnij to wydarzenie

Lokalizacja
bottom of page